Warning: Table './jancizmar_com/jancizmar_cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM jancizmar_cache_page WHERE cid = 'http://jancizmar.com/node/898' in /home/jancizmar.com/www/includes/database.mysqli.inc on line 128 Plaisirs de Musique | Jan Čižmář - lute, theorbo, guitar
Jan Čižmář - lute, theorbo, guitar

Plaisirs de Musique

Soubor Plaisirs de Musique se specializuje na autentickou interpretaci hudby starších stylových období. Členy souboru jsou přední evropští profesionální hudebníci hrající na dobové nástroje, ale i zpěváci, herci a tanečníci. Projekty souboru Plaisirs de Musique jsou realizovány pod uměleckým vedením Jana Čižmáře ve spolupráci s odborníky z oblasti historického tance a divadla.

Programová nabídka zahrnuje široké spektrum sahající od komorních projektů až po orchestrální obsazení. Inspiraci nachází především v nových objevech z hudebních archivů a usiluje o atraktivní spojení staré hudby s jinými druhy umění. Součástí programové nabídky jsou také vzdělávací akce a koncerty pro dětské publikum.

Soubor účinkuje na významných hudebních festivalech, ale i soukromých nebo firemních akcích. V budoucnu je plánována intenzivní koncertní a nahrávací činnost v České republice i v zahraničí, stejně jako spuštění vlastní řady koncertních programů. Je pravidelným hostem akcí pořádaných občanským sdružením Hudební lahůdky.

Warning: Table './jancizmar_com/jancizmar_watchdog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO jancizmar_watchdog (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (0, 'php', '%message in %file on line %line.', 'a:4:{s:6:\"%error\";s:12:\"user warning\";s:8:\"%message\";s:0:\"\";s:5:\"%file\";s:42:\"/home/jancizmar.com/www/includes/cache.inc\";s:5:\"%line\";i:109;}', 3, '', 'http://jancizmar.com/node/898', '', '44.210.77.106', 1669817661) in /home/jancizmar.com/www/includes/database.mysqli.inc on line 128